نبات زعفرانی ترنج

  • نوع بسته بندی نبات زعفرانی ترنج از جنس طلق و مقوا می باشد. بدلیل شکل استوانه ای این بسته از نبات زعفراني خرد شده پر شده است. پوشش زعفران روی این نبات شکل بسیار زیبایی را به آن بخشیده است. به دلیل حبه حبه بودن نبات دیگر نیازی به شکستن نبات نبوده وسریع در نوشیدنی حل می شود. _ 100گرم نبات رایگان در این بسته بندی قرار دارد. به دلیل نوع بسته بندی شکیل این نبات مناسب برای سوغات و مسافرت ها می باشد. (نبات مسافرتی، نبات سوغاتی)

نبات زعفرانی ترنج


نوع بسته بندی نبات زعفرانی ترنج از جنس طلق و مقوا می باشد. بدلیل شکل استوانه ای این بسته از نبات زعفراني خرد شده پر شده است. پوشش زعفران روی این نبات شکل بسیار زیبایی را به آن بخشیده است. به دلیل حبه حبه بودن نبات دیگر نیازی به شکستن نبات نبوده وسریع در نوشیدنی حل می شود. _ 100گرم نبات رایگان در این بسته بندی قرار دارد. به دلیل نوع بسته بندی شکیل این نبات مناسب برای سوغات و مسافرت ها می باشد. (نبات مسافرتی، نبات سوغاتی)
عنوان مقدار

محصولات مشابه
پر شده از نبات های خرد شده که در ظروف یکبار مصرف- پت-  که مناسب جهت فروشگاه ها و سوپر مارکت برای مصارف منزل و ادارت می باشد .

کد محصول : 323

پر شده از نبات های خرد شده که در ظروف یکبار مصرف- پت- که مناسب جهت فروشگاه ها و سوپر مارکت برای مصارف منزل و ادارت می باشد .

نبات خرد زعفرانی دل آرام