لیست اخبار

راه اندازی نبات تکنفره شهدبهار

بیسته بندی نبات تک نفره

در راستای افزایش بسته بندی و تنوع در محصولات و تقاضای مشتریان خوبمان ، اقدام به طراحی و بسته بندی عالی نبات تکنفره با ویژگی منحصر بفرد از جمله سلفون 50میکرون ، وجود مقوای طلایی داخل سلفون - که پشت آن نیز فواید نبات به فارسی و انگلیسی چاپ شده است - و چاپ شش رنگ اشاره کرد.

ادامه خبر
صفحه رسمی نبات شهدبهار در اینستاگرام

اینستاگرام

با سلام خدمت دوستان و همراهان محترم صفحه رسمی نبات شهد بهار در اینستاگرام افتتاح گردید. از شما عزیزان خواهشمندیم با Follow همراهمان باشید. ما تازه ترین تصاویر را در پیج اینستاگرام به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. https://www.instagram.com/shahdebahar

ادامه خبر
تولید استند نبات

استند فروشگاهی نبات شهدبهار با طراحی زیبا

نبات شهدبهار در راستای معرفی بهتر محصولات خود در فروشگاه ها ، قنادی ها و آجیل خشکبار فروشی ها اقدام به تولید استند جهت نمایش محصولات خود کرده است. امیداست بتوانیم همچنان در کسب رضایت مشتریان قدم برداریم

ادامه خبر
حضور در کتاب نمایشگاه شیرینی و شکلات

حضور در کتاب نمایشگاه شیرینی و شکلات

حضور نبات شهدبهار در کتاب نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران که از تاریخ 24الی 27شهریور ماه 1396 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

ادامه خبر
نشان حلال نبات

تمدید نشان حلال

نبات شهد بهار در راستای حفظ مشتریان و گسترش بازار صادرات خود نشان حلال را تمدید نمود .

ادامه خبر
ثبت ملی آجیل تبریز

ثبت آجل تبریز در فهرست آثار ملی

بی شک آجیل تبریز یکی از سوغات ارزشمند میهمن عزیزمان می باشدواین مهم در سایه همت والای بزرگان صنف در آذربایجان می باشد .همایش " ثبت ملی آجیل تبریز " در شهریور ماه 1396 در شهر تبریز با حضور بزرگان این صنعت بخصوص جناب آقای محمدی پیش کسوت این صنعت برگزار شد.

ادامه خبر
نبات تک نفره شهدبهار و نشریه شهد

نبات تک نفره شهدبهار و نشریه شهد

نشریه شهد(نشریه تخصص انجمن صنفی صنایع بیسکویت ، شیرینی و شکلات در شماره سی و ششم شهریور1396 در قسمت ویترین (معرفی محصولات جدید) به معرفی نبات تک نفره شهدبهار پرداخته است . این نشریه هر سه ماه یکبار چاپ و توزیع می شود

ادامه خبر
بسته بندی جدید نبات شهدبهار

بسته بندی متفاوت ، ایده ایی نو در غالب طرحی کهن از ویزگی های این بسته بندی می باشد(دوطرح متفاوت در زمان قاجار) .در این جعبه 18 عددنبات چوبی زعفرانی قرار داده شده است . محکم بودن و در عین حال متصل بودن درب و بدنه از ویژگی های این محصول می باشد.بر این باوریم نبات با رنگ و طعم اصیل زعفران شایسته هدیه دادن است.

ادامه خبر
بازدید دانش آموزان از نبات شهدبهار

دیدار دانش آموزان مدرسه شکوفه های ایثار از تولیدی نبات شهدبهار. دانش آموزان ضمن بازدید از کارگاه نبات با مراحل پخت و بسته بندی نبات آشنا شدند. در پایان این دیدار بعنوان یک خاطره شیرین از نبات شهدبهار به تک تک دانش آموزان یک بسته نبات به عنوان هدیه تقدیم گردید. به امید سلامتی برای تک تک دانش آموزان میهن عزیزمان و آرزوی موفقیت در عرصه علم و دانش .

ادامه خبر